Kivisampo Kouvola

Tehontie 45, 45200 Kouvola, puh 010 835 3500, s-posti info@kivisampo.fi

Verkkolaskutusosoitteemme onOVT-tunnus 003701607613, operaattorin OVT-tunnus 003710948874 Itella.

Sähköpostilaskutusosoitteemme on Kivisampo.FI.P.103703-5@docinbound.com.

Paperilaskut osoitteeseen Kivisampo Oy, PL 61762, 00021 LASKUTUS.


Kivisampo Oy Tehontie 45 Kouvola

Konepaja

  • hallitilaa 2650m2
  • nosturit: 2x10T, 5+5T ja 5T
  • trukit 12,5T ja 3,5T
  • särmäyskoneet, mankeli, ym. pajakoneet.,

Maalaamo, hiekkapuhallus (TR-Pinnoite)

  • hallitilaa 600m2
  • nosturit 2kpl 2x5t
  • hiekkapuhallus, trukki 3,5t.

Jouko Rantanen

Jouko Rantanen, hallituksen puheenjohtaja
Uustuotanto. Varaosat: murskat, seulat.
Rantatie 27 D, 33250 Tampere
puh 010 8353 505

gsm 0400 633 621
jouko.rantanen@kivisampo.fi

Martti Koivula

Martti Koivula, toimitusjohtaja
Uustuotanto, laitosten uudistukset, MEKA betoniasemat.
puh 010 8353 504, 03-6197007

gsm 0400 484 902
martti.koivula@kivisampo.fi

Harri Moisio

Harri Moisio, tuotantopäällikkö
Uustuotanto. Varaosat: murskat, seulat, kuljettimet. Huolto.
Tehontie 45, 45200 Kouvola
puh 010 8353 521

gsm 050 566 7339
harri.moisio@kivisampo.fi

Janne Permanto

Janne Permanto, työnjohtaja
Hiekkapuhallus, maalaus.

Tehontie 45, 45200 Kouvola
puh 010 8353 512

gsm 040 849 4241
janne.permanto@kivisampo.fi

Jukka Saarinen

Jukka Saarinen, varaosamyyjä, Kouvola.

Terex, seulat, murskat.
Tehontie 45, 45200 Kouvola
puh 010 835 3522
, gsm 050 5958209
jukka.saarinen@kivisampo.fi


Harri Lankinen

Harri Lankinen, suunnittelija

Tehontie 45, 45200 Kouvola
puh 010 8353 510

gsm 040 828 8083

harri.lankinen@kivisampo.fi

Lotta Salminen

Lotta Salminen, taloushallinto / puhelinkeskus

Tehontie 45, 45200 Kouvola

puh 010 835 3500

lotta.salminen@kivisampo.fi