Yhteystiedot

Monipuoliset ratkaisut teollisen materiaalin jälkikäsittelyyn.

Kivisampo Oy

Kehitämme toimintatapojamme sekä palveluidemme tasoa jatkuvasti asiakaspalautteiden pohjalta, jotta voisimme ratkaista asiakkaidemme tuotannolliset ongelmat mahdollisimman nopeasti ja tehokkaasti.

Alta löydät henkilökuntamme yhteystiedot.

Huollon puhelinpäivystys arkisin klo 8.00 – 21.00 numerossa +358 10 8353 508.

(Puhelujen hinta 010-alkuisiin numeroihin on mpm/pvm soitettaessa kotimaan lanka- ja matkapuhelinliittymistä. Ulkomailta soitettaessa hinta määräytyy paikallisen operaattorin mukaisesti.)

Kivisampo Oy - Kivisampo

Hallinto

Martti Koivula

hallituksen puheenjohtaja

martti.koivula@kivisampo.fi

Andrey Malkki

Sari Pirinen

Sakari Rantanen

juha hautalahti

myyntijohtaja – vara- ja kulutusosat

+358 40 820 6149
juha.hautalahti@kivisampo.fi

Panu Laitila

myyntipäällikkö

Kivimurskaimet, kiviseulat, dumpperit

+358 10 835 3520
+358 50 464 1345
panu.laitila@kivisampo.fi

Petri Ihainen

myyntipäällikkö

Kierrätys, satamalaitteet ja jätteenkäsittely

+358 10 835 3513
+358 40 034 3094
petri.ihainen@kivisampo.fi

Pasi Karttu

myyntipäällikkö

Kierrätys, satamalaitteet ja jätteenkäsittely

+358 10 835 3515
+358 40 665 2510
pasi.karttu@kivisampo.fi

Kristian Rantanen

myyntipäällikkö

Vara- ja kulutusosat ja seulaverkot

+358 10 835 3526
+358 50 342 8730
kristian.rantanen@kivisampo.fi

Jarno Turunen

myyntipäällikkö

Vara- ja kulutusosat ja seulaverkot

+358 10 835 3522
+358 50 595 8209
jarno.turunen@kivisampo.fi

Andrei Lirkin

 alue – myynti

Vara- ja kulutusosat ja seulaverkot

+358 10 835 3517
+358 50 420 3980
andrei.lirkin@kivisampo.fi

Huolto ja tekninen tuki

Huoltopäivystys

Arkisin 8.00 – 21.00

+358 10 8353 508

JUNNU SAASTAMOINEN

Tuotanto

Ota yhteyttä

Haluatko saada lisätietoa tuotteistamme tai palveluistamme? Lähetä viestiä alla olevalla lomakkeella, niin myyjämme on teihin yhteydessä.