Yhteystiedot

Monipuoliset ratkaisut teollisen materiaalin jälkikäsittelyyn.

Kivisampo Oy

Kehitämme toimintatapojamme sekä palveluidemme tasoa jatkuvasti asiakaspalautteiden pohjalta, jotta voisimme ratkaista asiakkaidemme tuotannolliset ongelmat mahdollisimman nopeasti ja tehokkaasti.

Alta löydät henkilökuntamme yhteystiedot.

Huollon puhelinpäivystys arkisin klo 8.00 – 21.00 numerossa +358 10 8353 508.

Kivisampo Oy - Kivisampo

Hallinto

Martti Koivula

hallituksen puheenjohtaja

martti.koivula@kivisampo.fi

Andrey Malkki

Myynti

Pasi Karttu

tuotepäällikkö

Terex, vuokraus, kivimurskaimet, kiviseulat, vara- ja kulutusosat

+358 10 835 3515
+358 40 665 2510
pasi.karttu@kivisampo.fi

Panu Laitila

tuotepäällikkö

Terex, vuokraus, kivimurskaimet, kiviseulat, vara- ja kulutusosat

+358 10 835 3520
+358 50 464 1345
panu.laitila@kivisampo.fi

Petri Ihainen

myyntipäällikkö

Kierrätys- ja jätteenkäsittely

+358 40 034 3094
petri.ihainen@kivisampo.fi

Andrei Lirkin

myynti – Venäjän alue

uustuotanto, varaosat: kivimurskaimet, kiviseulat, kuljettimet

+358 10 8353 517
+358 50 420 3980
andrei.lirkin@kivisampo.fi

Jukka Saarinen

varaosamyyjä

Terex, kivimurskaimet, kiviseulat

+358 10 8353 522
+358 50 595 8209
jukka.saarinen@kivisampo.fi

Tuotanto

Janne Permanto

maalaamon työnjohtaja

hiekkapuhallus, maalaus

+358 10 8353 512
+358 40 849 4241
janne.permanto@kivisampo.fi

Iiro Mäkelä

tekninen päällikkö

Huolto, tekninen tuki

+358 40 847 7866
iiro.makela@kivisampo.fi

Ota yhteyttä

Haluatko saada lisätietoa tuotteistamme tai palveluistamme? Lähetä viestiä alla olevalla lomakkeella, niin myyjämme on teihin yhteydessä.